This text is replaced by the flash movie if Flash is available.
CONCURS DE TARGETES NADALENQUES 2.012
ELS GUANYADORS!!!
En el concurs de targetes nadalenques del Col.legi Cervantes han participat 502 alumnes, un record, amb molta qualitat en els treballs presentats.
El jurat del concurs, format per pares de l´Ampa i professors, reunit el dimecres 12 de desembre, ha decidit otorgar els següents premis:

INFANTIL 3 ANYS
PRIMER PREMI:  Yaiza Fragoso Cabello.  3 anys A
MENCIONS ESPECIALS :Enma González Requena. 3anys A
                             Eva García Serrano. 3 anys B
                             Adrián Fos Puig. 3 anys B
                             Jairo Pérez Martínez. 3 anys C
                             Clara Deluca Alejos. 3 anys C
INFANTIL 4 ANYS
PRIMER PREMI:  Lucía Torres Lladró. 4 anys A
MENCIONS ESPECIALS: Amaia Lixin Navarro Dolz. 4 anys A
                            Daniela Baldrich Alonso. 4 anys B
                            Julen Agote Adrián. 4 anys B
                            Luis Víctor Torres Moliner. 4 anys C
                            Alba Peñín Quintana. 4 anys C
                            María Llinares Bosch. 4 anys D
                            Marilyn Oladuni Babayemi. 4 anys D

INFANTIL 5 ANYS
PRIMER PREMI: Eva González Lorente. 5 anys B
MENCIONS ESPECIALS: Eva Martínez Catalá. 5 anys A
                            Pau Viña Pérez. 5 anys B
                            Haku Minami Beltrán. 5 anys C
                            María Aparisi  Cifre. 5 anys C

PRIMÀRIA

PRIMER NIVELL
PRIMER PREMI: Mariona Bordería Miralles. 1º A
MENCIONS ESPECIALS: Guillem Sanchís Rams. 1º A
                            Silvia Martínez Vallés. 1º B
                             Yaiza Díaz Cerveró. 1º B
                            Laura Montes Bartual. 1º C
                            Carla Bejarano Pérez. Pérez. 1º C

SEGON NIVELL
PRIMER PREMI: David Ballester Linares. 2ºA
MENCIONS ESPECIALS: Ana Belda Herrero. 2ºA
                            Marcos Martín Zaragoza. 2ºB
                            Vera GorLeyda. 2ºB
                            Alba Cabanillas Hervás. 2ºC
                            Rajat Lamichhane       2ºC

TERCER NIVELL
PRIMER PREMI: Lucía Pascual Muñoz. 3ºA
MENCIONS ESPECIALS: Jaume Vendrell García .3ºA
                            Cristina León Silvino. 3ºB
                            Marcela Sánchez Pinazo. 3ºB
                            Josué Brandoni Quispe Acapa. 3ºC
                            Andrea Guillot Escalona. 3ºC

QUART NIVELL
PRIMER PREMI: Danyl  Pryn. 4ºC
MENCIONS ESPECIALS: Marco Salavert Sánchez. 4º A
                            Antoni EstremsBelda. 4ºA
                            David Akpaka Franco. 4ºB
                            Larisa Andrea Grigoras. 4ºB
                            MasoomaMazhar. 4ºC

CINQUÉ NIVELL
PRIMER PREMI: Marina Silvestre Martínez. 5ºA
MENCIONS ESPECIALS: Diego Zamarbide Ochando. 5ºA
                            Jennifer Haro Cisneros. 5ºB
                            Samantha Chacasaguay Tasinchana. 5ºB
                            Antonio Cabrera Beltrán. 5ºC
                            David Moppy Coromechi. 5ºC

SISÉ NIVELL
PRIMER PREMI: Javier del Horno Rodríguez. 6ºC
MENCIONS ESPECIALS: Claudia Senon Rodríguez. 6º A
                            Víctor Marqués Belda 6ºA
                            Melanie Moreira Cabanas. 6ºB
                            Josefa Yun Facius Llopis. 6ºB
                            Leticia Emirkanian Chobanyan. 6ºC

INTERCICLES
PRIMER PREMI: Antonio Torregrosa Martínez. 2ºB
MENCIONS ESPECIALS: David  Jaime del Pozo. 5 anys C
                            Nery Guzmán Romero. 1ºC
                            Violeta Salinas. 1º A


Convoquen i organitzen:
La Comissió de Biblioteca i
l’AMPA del CEIP CERVANTES de València.